Premier Internet Marketing Education – 10 wskazówek, jak znaleźć najlepszą edukację internetową

Gdzie pójdziesz, aby uzyskać edukację w zakresie marketingu internetowego, która naprawdę zrobi różnicę? Różnica w zrozumieniu lub (jeśli budujesz biznes) różnica w podejściu do marketingu Twojej firmy, a może Twoja praca (jeśli jesteś odpowiedzialny za kierowanie taktyką marketingową dla marki)?

visit https://oneunited.pl/

Osobiście spędziłem 12 miesięcy przeglądając Internet w poszukiwaniu tej właściwej firmy, która zapewnia edukację i narzędzia, aby zostać mistrzem marketingu internetowego. Zapewnia również środowisko, w którym nauczysz się wdrażać i podejmować działania w oparciu o to, czego się uczysz. W rezultacie zacznij robić różnicę i zacznij osiągać swoje cele.

I dlaczego to zrobiłem (kliknąłem przez 12 miesięcy)? Ponieważ wierzę w współpracę z najlepszymi z najlepszych i znalezienie odpowiedniego źródła, które spełni Twoje potrzeby, zajmuje trochę czasu.

SO – Pozwól, że pomogę Ci zaoszczędzić cały ten czas i podzielę się z Tobą krokami, procesami myślowymi, jak znaleźć odpowiednie internetowe zasoby edukacyjne, które będą działać zgodnie z Twoimi potrzebami i celami online.

[Pozwolę sobie jednak poprzedzić następujące kroki jedną myślą. Wiem, że marketing internetowy jest obecnie obsługiwany na kampusach uniwersyteckich. Znakomity. Gdybym wybierał się na studia, wziąłbym wszystko, co mogłem na ten temat. Nawet uczyń marketing internetowy moim głównym kierunkiem. Ale zdecydowałem się uczyć (nie z książek), ale od liderów w branży, którzy to realizują i przynoszą rezultaty. Bo na koniec dnia – to wyniki]

Jeszcze jeden komentarz:

Jak stwierdziłem w innych artykułach, znajomość marketingu internetowego szybko staje się najcenniejszym towarem, jaki można posiadać w dzisiejszej globalnej gospodarce. Nauka korzystania z Internetu staje się najbardziej cenionym zestawem umiejętności, jakie możesz zdobyć. Rozwój Internetu wzrósł o 362% w ciągu ostatnich 9 lat i dociera do ponad 1,6 miliarda ludzi na całym świecie. Oczekuje się, że wzrost internetu będzie kontynuowany, ponieważ jesteśmy na poziomie penetracji świata wynoszącym zaledwie 24,7%.

OK. Więc – kiedy już zdecydujesz się wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć uczyć się tych rzeczy, gdzie idziesz, aby zdobyć wykształcenie, którego chcesz? Czego szukasz? Jak sobie z tym wszystkim radzisz? O co powinieneś zapytać, zanim zdecydujesz, czy jest to firma, w której naprawdę możesz nauczyć się, jak zostać internetowym sprzedawcą (lub dla niektórych mistrzem marketingu internetowego milionera)?

10 kroków, które pomogą Ci znaleźć odpowiednią edukację w zakresie marketingu internetowego:

1) NASTAWIENIE:

Wszystko zaczyna się tutaj. Wizja przedsiębiorczości. Wiara. Możliwość zobaczenia potencjału przyszłości, zanim się pojawi. postawa „da się”. Poziom wytrwałości i wytrwałości wbrew wszelkim przeciwnościom losu i wyzwaniom. Postawa, że „pieniądze się tu kończą” i bierzesz odpowiedzialność za wyniki. Zdolność do akceptowania niekończących się zmian, ponieważ jesteśmy w Internetowej Ewolucji.

Tak więc – ze względu na znaczenie „nastawienia”, znajdź to źródło, które zawiera nie tylko błyskotliwe umysły marketingowe w Internecie, ale także niektórych z najlepszych w branży trenerów nastawienia. Upewnij się, że Twój program nauczania obejmuje tematykę dotyczącą znaczenia przywództwa i rozwoju liderów.

Kiedy nauczysz się marketingu internetowego i staniesz się bardziej widoczny w Internecie, zaczniesz przyjmować rolę lidera. I, jak wiadomo, nie każdy przychodzi z gotowym, przedsiębiorczym, wizjonerskim umysłem. Więc – wyjdź i naucz się tego. Jednym z najlepszych sposobów na wypracowanie skutecznego sposobu myślenia jest spędzanie czasu na studiowaniu innych odnoszących sukcesy przedsiębiorców.

Upewnij się, że jesteś świadomy swoich skojarzeń. Twoja sieć ludzi, którymi się otaczasz, określi twoją wartość finansową. Współpracuj z liderami. Kiedy już jasno określisz swoje cele i osobę, którą chcesz się stać, Twoje codzienne działania będą to odzwierciedlać.

2) TWOJE „DLACZEGO”:

Jaki jest Twój powód, dla którego uczysz się marketingu internetowego? To jest ogromne. Potrzebujesz powodu, aby motywować Cię do wyzwań. Poświęć trochę czasu na ten krok, jeśli potrzebujesz.

Być może słyszałeś to powiedzenie: To, w co wierzysz, jest tym, co robisz, a to, co robisz, określa twój styl życia. Jeśli wierzysz w moc internetu, zatrzymasz teraz wszystko, aby studiować/uczyć się/wdrażać. Jeśli studiujesz/uczysz się/wdrażasz, będziesz mieć możliwość zmiany stylu życia.

Wszystko zaczyna się od twojego „dlaczego”.

3) TWOJA INWESTYCJA:

Zwykle inwestujesz Czas, Pieniądze i/lub Energię. Możesz rozpocząć naukę już teraz z niewielkimi (lub żadnymi) pieniędzmi. Na początku nie potrzebujesz dużych pieniędzy na edukację. Nie przekraczaj budżetu na każdym etapie edukacji.